FWP Logo
Międzyzdroje: Widok na molo
Użytkowników On-line: 29 Rezerwacje FWP OnLine
Data przyjazdu: Data wyjazdu:
Miasto: Hotel/Pensjonat:
Typ pokoju: dla:
osób
Uwzględnij:
dostawkę   wspólne spanie
 
 

Informacje o FWPSzanowni Państwo,

Fundusz Wczasów Pracowniczych Spółka z o.o. powszechnie identyfikowany jako FWP szczyci się już ponad 65-letnią tradycją. Powołany został jako instytucja związkowa organizująca wypoczynek rodzinny pracowników fabryk i urzędów. Kojarzył się zazwyczaj z przyjemnym relaksem i upragnionym urlopem w najatrakcyjniejszych miejscowościach turystycznych naszego kraju. Wczasowicze mogli liczyć na smaczne posiłki, urozmaicone życie kulturalno-sportowe i rozrywki. "Wieczorki zapoznawcze" sprzyjały poznawaniu nowych ludzi z różnych stron Polski.

Z czasem monopol FWP osłabiły budowane i prowadzone przez zakłady pracy ośrodki wypoczynkowe dla swoich pracowników. Powoli model wypoczynku przybierał bardziej indywidualne formy. Ponadto Polacy, wraz z rozwojem motoryzacji więcej podróżowali.
Otwarcie naszych granic spowodowało, że miliony naszych rodaków podążały na wakacje do krajów kuszących ciepłym, słonecznym klimatem, zabytkami, odmienną kulturą, wyższym standardem wypoczynku i zróżnicowaną ofertą.

Odpowiedzią FWP na zmianę preferencji i oczekiwań Polaków jest skuteczne poznawanie nowych potrzeb i ich zaspokajanie, ale przede wszystkim stałe podnoszenie standardu bazy i poziomu świadczonych usług.

Mimo tysięcy ofert innych organizatorów wczasów krajowych, mimo mody na "jedynie liczące się wakacje", FWP nadal zajmuje się tym, do czego ponad pół wieku temu został powołany, realizując misję zagwarantowania udanego urlopu polskim rodzinom.

 

  Zarząd FWP Sp. z o.o.        

 

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 48 lok 7
02-793 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS 0000041798
Wysokość kapitału zakładowego 20 059 000,00 zł

Konto bankowe  Biura Sprzedaży w Warszawie:

59 1030 1827 0000 0000 3276 6005

Wpis do Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych:

Nr OR/14/2/19 ważny do 28.02.2022 r.