Przejdź do treści
Lądek-Zdrój
DW Rybniczanka
Lądek-Zdrój
DW Wanda
Lądek-Zdrój
baza zabiegowa
Lądek-Zdrój
baza zabiegowa
Lądek-Zdrój
baza zabiegowa
Lądek-Zdrój
baza zabiegowa
Lądek-Zdrój
baza zabiegowa
Lądek-Zdrój
baza zabiegowa
Lądek-Zdrój
panorama nocna na starówkę
Lądek-Zdrój
Przełęcz Lądecka
Kudowa-Zdrój
DW Halka
Kudowa-Zdrój
DW Halka
Rodzinnie z FWP
... górskie wyprawy, sporty rowerowe i zimowe, leśne ścieżki, świeże powietrze czekają ...
Ferie, wakacje
czy lato, czy zima, aktywny pobyt będzie niezapomniany
Oferta dla seniorów
uzdrowiska odejmują lat i dodają energii
Rehablilitacja
rehabilitacja i zabiegi lecznicze razem mogą zdziałać cuda.
Previous
Next

WCZASY RODZINNE

    Fundusz Wczasów Pracowniczych z myślą o Twoim wypoczynku zaprasza do aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół.

   Nasza oferta pozwoli zaspokoić oczekiwania Gości pragnących aktywnego wypoczynku – górskich wypraw, sportów zimowych, jak i tych, którzy poszukują ciszy, spokoju i leśnego powietrza.

WCZASY DLA SENIORÓW

   Obecnie nasza działalność skoncentrowana jest na terenie Ziemi Kłodzkiej. Ośrodki są zlokalizowane w uzdrowiskach, mogących się poszczycić wielowiekową tradycją leczenia uzdrowiskowego, takich jak Lądek-Zdrój, czy Kudowa-Zdrój.

   Naszą ofertę kierujemy także dla seniorów, dla których wypoczynek w uzdrowisku powinien być połączony z rehabilitacją czy też profilaktyką zdrowia. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne, na których pobyt Państwa może być dofinansowany ze środków PFRON.

WCZASY ŚWIĄTECZNE

   Jeśli nie chcą Państwo martwić się przygotowaniami, tylko być razem i naprawdę świętować – zapraszamy do naszych ośrodków! U nas znajdą Państwo ciepłą i rodzinną atmosferę oraz tradycyjne świąteczne posiłki. Bez uciążliwego gotowania i prac domowych, można wziąć ze świąt tylko to, co najlepsze i oderwać się od codzienności.

   Wielu z nas zaczyna dostrzegać, że taki „świąteczny” wyjazd może stanowić naprawdę sporą atrakcję i pozwolić na wypoczynek i zabawę, a także regenerację.

  

REHABILITACJA

Planując wyjazd do naszych ośrodków należy pamiętać, że będą Państwo przebywać w miejscowości uzdrowiskowej.

Warto z tego skorzystać, planując pobyt rehabilitacyjny lub nawet wczasowy, rozbudowany o możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych. Posiadamy wymagane wpisy pozwalające na organizację turnusów rehabilitacyjnych w naszych ośrodkach:

ZIELONE KLASY, FERIE, WAKACJE

   Zima albo lato na Ziemi Kłodzkiej? Lądek, a może jednak Kudowa? Bliżej Czarnej Góry czy Zieleńca? Zadzwoń – doradzimy, podpowiemy.